Size bir telefon kadar yakınız
0532 545 7556
Dil Seçin
trende

İnstagram Yönetimi/Reklamı

31.10.2017
2 görüntülenme
İnstagram Yönetimi/Reklamı

Instagram Reklamı Nedir?

Bir Süredir Türkiye’deki Talepleri de değerlendirmeye başlayan Instagram, reklam hizmetlerini Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 30’dan fazla yeni ülkeyi kapsayacak şekilde genişlettiğini duyurdu.30 Eylül’den itibaren dünyanın dört bir yanındaki herkesin kullanabileceği her ölçekten reklam veren platformun reklam servisinden yararlanarak kampanyalar düzenleyebilecek. Instagram reklamlarının tüm dünyadaki her ölçekten işletmenin kullanımına açılmasına ek olarak platformun reklam formatlarına yeni özellikler de eklendi:

  • Reklamlara daha sinematik bir duruş verecek Landscape fotoğraf ve videolar,
  • Markaların daha zengin hikaye anlatımı yapabilmeleri için 30 saniyeye kadar uzayan video süresi,
  • Yaratıcılığa odaklanın

İşletmenizin Instagram’daki net değerini artırmak için özenle oluşturulmuş reklamlar kullanmanız için yeni özellikler sunmayı hedefliyor. Özenle çekilmiş, ilgi çekici ve sanatsal olan reklamlar başarılı olmanızı sağlaycak. instagram Oluşturduklarınız insanları çekmeli ve sürekli daha fazlasını istemelerini sağlamayı hedefliyor. Daha avantajlı bir özellik ise Facebook ve Instagram’da yapılan çapraz kampanyaların yönetimi ve etkin performansı için servis ve iyileştirme araçları… Instagram reklam hizmetlerine dünyada en yoğun talep özellikle tekstil sektöründeki e-ticaret, seyahat, eğlence ve perakende sektörlerinden geliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
REKLAMSA REKLAM, Bu sitede kullanılan yazı ve görseller için telif hakkına sahiptir. Kullanmadan önce hakkınızda yasal işlem başlatılacağını unutmayınız.