Size bir telefon kadar yakınız
0532 545 7556
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Reklam Sektörü ve Reklamsa Reklam hakkında Sıkça Sorulan Sorulara buradan ulaşabilirsiniz...
Reklam vermek işimde bir fark yaratır mı?
Bu sorunun en kısa yanıtı elbette ki kesin bir evettir. İnternet sitenizi web üzerindeki dükkanınız şeklinde tanımlamak yanlış bir tabir olmaz. Bu açıdan bakılınca bu mecrada sattığınız ürün ya da hizmetleri her ne şekilde olursa olsun tanıtmanız kaçınılmazdır. Tüm reklam kanalları düşünüldüğünde Google Adwords reklamları;
-İşiniz için en doğru kitleyi hedef alma
-Esnek bütçeler ile her ekonomik seviyeden kullanıcıya hitap etme
-Reklamlarınızın bir sonucu olarak, yaptığınız yatırımın rakamsal ve elle tutulur veriler ile takip etme açılarından diğer reklam türlerinden ayrılmakta, ön plana çıkmaktadır. işte bu yüzden dünya genelinde milyonlarca kullanıcı ve işletme işyerlerini Google reklamları ile bir adım öne taşımayı başarmışlardır. Sosyal Medya ve Web haricinde Açık Hava Reklamcılığı, Kurumsal Kimlik çalışmalarıda Reklamı tamamlayan en önemli unsurlardır.
Reklam vermek için ne yapmam gerekir?
Kendi ticari hedefleriniz ile ilgili aşağıdaki üç konuya karar verip bizi aramanız yeterli olacaktır.
– Hangi ürün ya da hizmetlerimi ön plana çıkarmak istiyorum?
– Ürün ya da hizmetlerim nasıl bir kitleye hitap ediyor?
– Reklamlar için ne kadar bir bütçe ayırabilirim?
bu konulara karar verip bizleri aradığınızda satış temsilcilerimiz sizlere en uygun reklam stratejilerini önerecek, varsa sorularınızı yanıtlayacak, sizleri etkili bir reklam çalışması konusunda yönlendirecektir. Müşterilerimizin bizimle çalışmayı tercih etmesini sağlayan en önemli kriterlerden biri de budur. Çünkü sizin değerli vaktinizden çalarak bir şey yapmanıza gerek kalmaz, yukarıdaki kararlar konusunda dahi emin olmadığınız durumda uzmanlarımızdan yardım ve tavsiye alabilirsiniz. Reklamlarınız ile ilgili tüm çalışmalar tarafımızdan yapılıp istediğiniz her an size hesabınızla ilgili bilgiler iletilecektir.
Tasarım hizmeti veriyor musunuz?
Reklam vermek için gerekli olan görseller işletmeniz tarafından hazırlanıp tarafımıza iletilmektedir. Halihazırda çalışmakta olduğunuz görselleriniz ve kurumsal kimliğiniz yok ise firmamız tarafından ücreti karşılığında görselleriniz hazırlanmaktadır.
Dijital Baskı Nedir?
Dijital Baskı; Baskısı yapılacak görselin, matematiksel verilerin yardımıyla gerekli malzemeye aktarılmasıdır. Geleneksel baskı teknikleri matbaa ve serigrafiden farklı olarak, grafiği hazırlanan görselin, dijital baskı makinası yardımı ile kağıt, vinil, folyo ve benzeri malzemeye aktarılması işlemidir.
Dijital Baskı ne kadar süre solmaya karşı dayanıklıdır?
Dijital baskı; kullanım yeri, hava şartlarına maruz kalma şekline göre farklı dayanıklılık süreleri göstermekle beraber, 1 yıldan önce solma yapmaz. Reklamsa firmamızın kullanmış olduğu İç Mekan, Dış Mekan, Latex Baskı, UV Baskı makinaları ile solmaya karşı garantili baskı ve uygulama vizyonu ile 5 yıla kadar sizlere Garantili hizmet vermekteyiz. Fazla güneş, yağmur, kar yağışına maruz kalması durumunda bu süre biraz kısalabilir. İç mekan kullanımında bu süre oldukça uzundur.
Açık hava reklamları ne demektir?
Açık Hava Reklamı, kısaca anlatımı ile tüm vatandaşların, yerli, yabancı misafirlerin serbestçe kullandıkları, açık alanlarda (ticari amaç ile kullanılan AVM’lerde bu kapsama girmektedir) yapılan tüm reklamlardır.
Başlıcaları; Tabela, Billboard, Dijital Baskı, Duba ve Bayraklar gibi.
İşletmeme sunmuş olduğunuz hizmetlerden satın almak istiyorum?
Firmamız hizmetlerinden herhangi birinden satın almak istediğinizde firmanızın ihtiyaçlarına göre ekibimizin yaptığı keşifle; Kurumsal Kimlik çalışması, Tasarım Çalışmaları, Verilecek hizmete göre yasal işlemler ve izinler, Fiyat çalışması, Onay ve Ödeme sonrası hizmetlerimizden satın alabilirsiniz.
Fiyatlarınıza KDV Dahil midir?
Hiçbir Rezervasyona ve/veya Baskı/Montaj hizmetlerine KDV DAHİL değildir.
Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?
Ödemeleri peşin olarak, havale ve eft yoluyla, kredi kartı veya mail order sistemi ile yapabilirsiniz.
Size nasıl ulaşabilirim?
Ajansımıza ulaşmak istediğiniz konuya göre;
- (0226) 300 00 88 numaralı telefondan,
- (0532) 545 75 56 numaralı cep telefonu ve whatsapp hattımızdan,
- info@reklamsareklam.com.tr mail adresinden,
- Web sitemiz iletişim bölümündeki İletişim Formundan,
- Veya iletişim bölümümüzdeki Firma Adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
REKLAMSA REKLAM, Bu sitede kullanılan yazı ve görseller için telif hakkına sahiptir. Kullanmadan önce hakkınızda yasal işlem başlatılacağını unutmayınız.