Size bir telefon kadar yakınız
0532 545 7556
Dil Seçin
trende
01.10.2019
3 görüntülenme
UV Baskı

Uv baskı nasıl yapılır ? Ultraviyole baskı tekniği ile yapılan işlem iki şekilde yapılmaktadır. Ultraviyole baskı nasıl yapılacağına dair piyasada çok farklı fikirler var fakat bizim için önemli olan  farklı baskı teknikleri olan Rulo Baskı ve Flat Baskı dır.

Uv baskı tekniği sayesinde istenilen kalitede ürün elde edebilmek için müşteriye en iyi şekilde çözüm sunan bir teknik olarak kolaylıklar sağlamaktadır. Uv baskı yöntemi ile Dekota üzeri baskı, Ahşap üzeri baskı, Folyo baskı, Cam üzeri baskı, Kalem, Çakmak, Defter vb. Promosyon ürünleri üzeri baskı yapılabilir.

Uv baskının nasıl yapıldığından çok uv baskı tekniği olarak açıklanabilir  bununla beraber istenilen şekilde ve görüntüde ürünler elde edebilmek için sağlanan imkanlar dahilinde güneş ışınlarına karşı uzun ömürlü bir şekilde dayanıklılık sağlayan, solmalara karşı dayanıklı bir şekilde yapılan bu baskı tekniği ile hızlı ve kaliteli ürünler elde edilebilmektedir.

Ultraviyole baskı makinesinin zararları olduğu konusunda aklınıza takılan hiçbir şey olmamalıdır, Reklamsa baskı merkezimizde baskı özelliklerimiz tamamen çevre dostu olan Mimaki Marka makinamızdır. Sağladığı faydanın yanında ortamda çalışan kullanıcılara da herhangi bir problem teşkil etmez.

Uv Baskı Tekniği

Uv baskı tekniğinde baskı daha yakından incelendiği zaman dekorasyon bakımından harika bir malzemedir. Özellikle de cam üzerine herhangi bir işlem yapılmadan cam yüzeyi üzerinde kısmi ya da tamamı üzerinde Uv baskı uygulanabilmektedir. Uv baskı makinesi ile çok yüksek sıcaklıklarda boya ile beraber kurutulduktan sonra kaliteli görseller elde edilebilmektedir. Kalınlık olarak 15 santimetreye kadar olan camlar üzerine 2,5 x 3 metre ölçülerine kadar baskı yapılabilmektedir. Ultraviyole baskı tekniğini dijital baskı tekniğiyle karşılaştırdığımız zaman çok daha iyi sonuçlar elde etmek için mutlaka ultraviyole kullanılmasının daha sağlıklı olabileceğini görebilmekteyiz. Güneş ışınlarının solmalara yol açmaması için daha uzun ömürlü ürünler elde edebilmek için mutlaka tercih edilmesi gereken bir baskı tekniğidir. Ultraviyole baskı tekniği ile uzun ömürlü ürünler elde etmek için diğer baskı tekniklerini bir kenara bırakarak beş yıl kadar bir zaman diliminde ilk gün boyanmış bir şekilde ki görüntüsünü hala korumuş olacaktır.

ETİKETLER: , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
REKLAMSA REKLAM, Bu sitede kullanılan yazı ve görseller için telif hakkına sahiptir. Kullanmadan önce hakkınızda yasal işlem başlatılacağını unutmayınız.